DSCF2292
OKZ_m
NOWOŚĆ !!!  OŚCIEŻNICA RENOWACYJNA

Oferujemy wszystkim, którzy chcą wymienić stare ościeżnice, ale nie robią tego bo boją się kurzu i bałaganu przy ich demontażu.

KONSTRUKCJA OŚCIEŻNICY:
Opaskowe regulowane, pokryte folią, zawiasy jednodzielne, czopowe, wysokiej klasy uszczelki z PCV DEVENTER o zamkniętym przekroju.

MOŻLIWOŚCI OSADZANIA od "60" do "90" W ZALEŻNOŚCI OD DOKONANEGO POMIARU. Rozmiar "100" za dopłatą. Grubość obejmowanej ściany od 7 do 60 cm, (regulacja +1,   -1cm). 

Solidna i dokładna konstrukcja ościeżnic pozwala na zamontowanie ich na wszystkich typowych futrynach metalowych bez ich usuwania. Ościeżnica OKZ jest konstrukcyjnie przemyślana tak, iż rozmiar skrzydła pozostaje bez zmian, tzn. na starą metalową futrynę np."80" montujemy ościeżnicę OKZ "80" do której pasuje każde skrzydło wykonane w Polskiej Normie "80".Podana cena jest ceną brutto 23% VAT, na ościeżnicę OKZ regulowaną do szer. muru 18 cm, z wykończeniem folią. Dla odbiorców z Wałbrzycha i okolic wykonujemy także montaż. Do usługi kompleksowej dla budownictwa mieszkaniowego, dla osób fizycznych naliczany jest 8-o % podatek VAT.
Termin realizacji do 5-u tygodni od daty zamówienia.

O nas: istniejemy jako firma od roku 2006. zajmujemy się dostawą i montażem stolarki otworowej.
W naszej ofercie wszystkie modele i okleiny z katalogu na stronie :
Płatność 30% zaliczka na konto,
reszta płatna na konto przed odbiorem, + 35 zł za przesyłkę,
lub spedytorowi przy odbiorze + 50 zł.
  

http://sapeli.czech-trade.pl/