Od ponad 40 lat z pasją i oddaniem tworzymy okna i drzwi, łącząc zdobywaną przez lata bezcenną wiedzę i doświadczenie naszych pracowników z nowoczesną technologią.
Marka Stolbud jest znana i ceniona w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Nasza stabilna pozycja rynkowa daje nam ogromne perspektywy dalszego rozwoju.
Własny Tartak sprawia, że jesteśmy spokojni o jakość używanego do produkcji surowca. Zaawansowana technologia oraz myśl twórcza pozwalają nam produkować okna i drzwi o doskonałych parametrach technicznych i wysokich walorach użytkowych. Bogata paleta kolorów, mnogość kształtów i wzorów dają nieograniczone możliwości kreacji wnętrz.
Wierzymy, że drewniane okna i drzwi produkowane w Stolbud Włoszczowa S.A. zapewnią komfort, bezpieczeństwo i ciepło w każdym domu.Jakość produktów Stolbud Włoszczowa S.A. potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. Wszystkie wyroby posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym.
http://www.stolbud.pl/