DRE - producent drzwi wewnętrznych. Firma zajmuje się produkcją drzwi wewnątrzlokalowych w kolekcjach: NATURA wykończone są uszlachetnioną okleiną naturalną charakteryzującą sie elegancja i doskonałym wyglądem. DRE-CEL Decor - maja wysoka odpornośc na ścieranie a ich esteyka porównywalna jest do naturalnych produktów drewnianych.
PORTA KMI POLAND jest liderem wśród producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. Na rynku stolarki budowlanej firma działa od 1992 roku i obecnie jest największym i najbardziej dynamicznie rozwijającym się producentem drzwi w kraju.

Od początku swojej działalności priorytetem firmy była i jest nadal produkcja wysokiej jakości wyrobów satysfakcjonujących najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat jakości ISO 9001, który PORTA posiada od 1998 roku.Proponowane przez firmę drzwi wewnąrzlokalowe można podzielić na dwa rodzaje: drzwi płytowe i płycinowe, jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. W zależności od wybranego modelu, wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący „plaster miodu”, płyta wiórowa otworowa lub płyta wiórowa pełna. Oferowane drzwi dostępne są w różnych wzorach (płaskie, frezowane, tłoczone, pełne, przeszklone, ze wstawkami z aluminium bądź płyty reliefowej) oraz w bogatej gamie kolorystycznej różnego rodzaju wykończeń (lakierów, laminatów, oklein sztucznych, oklein naturalnych standardowych i modyfikowanych). Dodatkowo istnieje możliwość wykonania drzwi wewnątrzlokalowych w wersji przesuwnej, z wykorzystaniem oferowanych przez PORTA systemów do drzwi przesuwnych.
Drzwi VASCO podzielone są na 6 linii wzorniczych (kolekcji). Znajdziecie w nich Państwo zarówno drzwi wewnętrzne w klasycznym wzornictwie, stylowe, jak również w nowoczesnych formach. Wysoką jakość drzwi VASCO DOORS uzyskano poprzez zastosowanie wysokogatunkowych i sprowadzonych surowców. Niepowtarzalny wygląd, kolor i strukturę drzwi VASCO otrzymały poprzez użycie wyjątkowej technologii. Są to jedyne w Polsce drzwi laminowane wykonywane bez łączenia materiału na krawędzi przylgi.
Stolbud Włoszczowa S.A. od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji okien i drzwi wyróżniających się wysoką jakością. Bogatą tradycję wynikającą z 40 letniego doświadczenia, skutecznie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.
 
SAPELI jest czołową czeską firmą, która oprócz tradycyjnej oferty proponuje także bezkonkurencyjną paletę asortymentu drzwi z forniru. Asortyment ten uzupełniony również o drzwi foliowane i profilowane z pewnością zadowoli każdego klienta. Wybierać mogą Państwo drzwi i ościeżnice z wszelkimi rodzajami otwierania - obrotowe, wahadłowe, przesuwane, lamelowe, w szerokiej gamie fornirów, kolorów z uwzględnieniem ich funkcjonalności - pełne, przeszklone, przeciwpożarowe, akustyczne, drzwi do różnych warunków klimatycznych i inne drzwi specjalne oraz ościeżnice, łącznie ze ścianami szklanymi. Unikatowym wyrobem są ościeżnice regulowane nakładkowe, pozwalające obudować stare ościeżnice bez konieczności ich demontażu. Szerokości skrzydeł pozostają bez zmian.
http://www.sapeli.cz
http://www.dre.pl/
http://www.porta.com.pl/
http://drzwivasco.pl/
http://www.stolbud.pl/
Działalność rozpoczęliśmy w 1985 roku jako pracownia witraży. Stopniowo poszerzaliśmy asortyment o nowe wyroby ze szkła. Obecnie oferta obejmuje witraże, szkło artystyczne, drzwi szklane (w tym drzwi przesuwne, przymykowe, wahadłowe), szyby zespolone, lustra i szkło obrobione, jak również produkty ze szkła hartowanego i laminowanego, dla klientów indywidualnych, architektów i firm handlujących lub produkujących drzwi i meble. Wzornictwo firmy Vitrobud to efekt długoletniej działalności, testowania nowych technik zdobienia i ciągłego eksperymentowania z ich łączeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, prezentowane na stronie internetowej wyroby i realizacje są tylko wprowadzeniem w świat możliwości, którymi chcielibyśmy podzielić się z Państwem.
Siedziba naszej firmy mieści się w Opolu, ale nasze usługi świadczymy w całym kraju. Oferujemy witraże, lustra, drzwi szklane w Warszawie, Krakowie, Szczecinie i innych miastach Polski. Niezależnie gdzie znajduje się nasz Klient, zapewniamy transport zakupionego towaru.
http://www.vitrobud.pl/
Wpisz cenę z cennika Sapeli